Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Priscilla Stockhard

2 posters
YazarMesaj
Priscilla Stockhard

Priscilla Stockhard

Özel Yetenek : Görünmez Kalkan
Rp Yaşı : *

Rol Puanı
Ro Gücü:
Priscilla Stockhard Left_bar_bleue98/100Priscilla Stockhard Empty_bar_bleue  (98/100)

Priscilla Stockhard Empty
MesajKonu: Priscilla Stockhard   Priscilla Stockhard I_icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:34 am

Adı: Priscilla
Soyadı: Stockhard
Aile Geçmişi: Bunun için henüz bir şey oluşturmadım.
Kişisel Özellikleri: Durgun bir yapıya sahibim, çabuk sinirlenmem. Her şeyi olağan karşılarım. Fakat damarıma basıldığında, hiçbir şeyin beni durduramayacağına emin olabilirsiniz. Duygularımı dışarıya yansıtırım, böylece kendimi daha rahat ve çabuk anlatırım. Beni rahat anlayan kişilerle iletişimim daha ileri seviyededir. Kendime olan özgüvenim fazla, fakat kendini beğenmişlik seviyesinde değil. Aşk dışındaki her şeyde duygularımı değil mantığımı kullanırım, çünkü beni asla yarı yolda bırakmayacağını biliyorum. Olaylara ve kişilere tedbirli bir şekilde yaklaşırım. Bu sayede onlardan gelecek herhangi bir zarardan kendimi korurum. Sevdiklerimle zaman geçirmekten hoşlanırım. Sevmediğim kişilerle ise çok büyük kavgalara girmem, fakat laf dalaşları işin en çok zevk aldığım kısmıdır. Ayrıca fazlasıyla dağınığım.
Rp Puanı: 98.
Melanie Moreau
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Melanie Moreau

Özel Yetenek : 4 Element Kontrolü
Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Priscilla Stockhard Left_bar_bleue100/100Priscilla Stockhard Empty_bar_bleue  (100/100)

Priscilla Stockhard Empty
MesajKonu: Geri: Priscilla Stockhard   Priscilla Stockhard I_icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 6:53 am

Görünmez Kalkan; Sen istediğin zaman etrafında görünmez bir kalkan oluşturabiliyorsun. Boyutu ne kadar güçlü olduğuna bağlı.
http://vampirakademisi.roleplaylife.net

Priscilla Stockhard
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Priscilla Stockhard