Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Stravinski, Marjolaine Soleil

2 posters
YazarMesaj
Marjolaine S. Stravinski
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Marjolaine S. Stravinski

Özel Yetenek : Gölge
Rp Yaşı : 16

Rol Puanı
Ro Gücü:
Stravinski, Marjolaine Soleil Left_bar_bleue98/100Stravinski, Marjolaine Soleil Empty_bar_bleue  (98/100)

Stravinski, Marjolaine Soleil Empty
MesajKonu: Stravinski, Marjolaine Soleil   Stravinski, Marjolaine Soleil I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:22 am

BAŞVURU FORMU
Adı: Marjolaine Soleil
Soyadı: Stravinski
Kişisel Özellikleri: Herkesin nabzına göre şerbet verdiği için herkes Marj'ı görmek istediği gibi tanır. Ama aslında oldukça kibirli birisidir. Burnu havada olan Marj çoğu kişiyi küçümsemekten çekinmeyen birisidir. Arkadaşlıklarını hep çıkar için yapar işte bu yüzden. Ama aralarında o kadar çok değer verdikleri vardır ki... Onları asla kıramaz ve onlar ne isterse elinden geldiğince yapar. İstediğinde çok iyi bir dost olabilir. Ama gözüne kestirip de özellikle gıcık olduğu birisi için mükemmel bir düşmandır. Elinden geleni ardına koymaz. Kazanmak için her yolu deneyebilecek lider ruhlu birisidir. Sinirli olmasına rağmen olayları sindirmiş gibi yapar ve er ya da geç intikamını alır. Çünkü o görüp görebileceğiniz en büyük kindardır. Tek kötülüğü kindar olması değil. Bunun yanında küstah, bencil ve çok soğuk birisidir. İnatçılığı sayesinde çoğu şeyi elde eder. Çoğu şeyi elde ettiği için de biraz şımarıklık hâkimdir ona. Ama tüm yönleri kötü değildir elbette. Bir kişide olması gereken en iyi özellikleri de barındırır bünyesinde. Kesinlikle nerede ne yapacağını bilen, olgun birisidir yaşıtlarına göre. Bir balerin gibi zarif ve bir kuğu kadar güzeldir. Oldukça nazik bir leydidir. Yalandan nefret eder. İnsanlara hissettiği şeyleri pat diye söyleyiverir. Sağlam karakterli ve kırılmadan bükülebilen bir kişiliğe sahiptir. Adrenalin ve hız onun için oluşturulmuş iki kelimedir. Her şeyden öte bu iki kelime tamamlar Marj'ı. Mükemmeliyetçi kişiliği ile insanlara büyük bir güven duygusu verir aslında. İyi bir oyuncu ve zeki bir öğrencidir. Pratik zekâsı ile çoğu şeyi başından savabilir. Karşısındaki durum nasıl olursa olsun soğukkanlılığın koruyup sevdiklerini kollayabilir. Sakin görünümünün altında volkanlar patlasa da kindar birisi oluğu için hep içine atar ve tüm içine attıklarını bir anda kusar. İnsanlara karşı hep bir adım uzaktadır. Belki de bir adım üstte. Bu düşünce ile acı ç.ekmeden hayatta kalır. Sadece yakın dostlarına karşı çıkarcı bir yaklaşım sergilemez. Onun dışında dünya onun oyun bahçesidir. İnsanoğlu ise oyuncak... Çok iyi keman çalabilir. Parmaklarının tellere her bir dokunuşunda sizi adeta başka bir dünyaya götürür.

Son olarak ben aslında kim miyim? Ben ölümün vücut bulmuş haliyim. Tanrıça Athena'nın yeryüzündeki yansımasıyım. Hades'in kızı, Anubis'in sevgilisiyim. Ama siz beni her zaman Marjolaine Soleil Stravinski olarak tanıyacaksınız. Çünkü ben ve (aslında içinizdeki) siz böyle istiyorsunuz. Ben size ne görmek isterseniz onu gösteririm. Bu benim işte. Kişisel hayaletinizim. Bir varım bir yokum. Ama aslında hep aklınızda bir yerlerdeyim.
Fiziksel Özellikleri: Siyah saçları ara sıra kırmızıya da boyatıldığı için kesin bir rengi yoktur. Bembeyaz tenindeki ince dudakları ve küçük burnu büyük bir uyum içindedir. Yorgun ve karanlık bakışlarının ardında güçlü bir genç bayan yatar. Uzun boylu ve atletik yapılıdır.
Aile Geçmişi: Belirlenmedi.
Rp Puanı: 98 puan
Melanie Moreau
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Melanie Moreau

Özel Yetenek : 4 Element Kontrolü
Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Stravinski, Marjolaine Soleil Left_bar_bleue100/100Stravinski, Marjolaine Soleil Empty_bar_bleue  (100/100)

Stravinski, Marjolaine Soleil Empty
MesajKonu: Geri: Stravinski, Marjolaine Soleil   Stravinski, Marjolaine Soleil I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 5:26 pm

4. Sınıf Moroi
http://vampirakademisi.roleplaylife.net

Stravinski, Marjolaine Soleil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Marjolaine Soleil Stravinski
» Marjolaine Soleil Stravinski