Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sasha Black

2 posters
YazarMesaj
Sasha Black
2.Sınıf~Dhampir
2.Sınıf~Dhampir
Sasha Black

Rp Yaşı : 12

Rol Puanı
Ro Gücü:
Sasha Black Left_bar_bleue60/100Sasha Black Empty_bar_bleue  (60/100)

Sasha Black Empty
MesajKonu: Sasha Black   Sasha Black I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:06 pm

Yolda giderken arkamda birinin gölgesi olduğunu farkettim.Gölgeyi görünce arkamı döncektimki boynumda çok büyük bir acı hissettim.Bayıldım.Ayıldığımda yanımda bir vanpir bana bakıyor uzaklaşmak istedim ama ayağa kalkamadım.Vanpir bana dönüp "Sende artık bir vanpirsin." dedi.Ben şok oldum.Ağrı geçince ayağa kalktım ve "Sen kimsin?" dedim.Oda bana "Ben vanpir Carlos." dedi.Bende ona "Beni neden vanpir yaptın?" dedim oda "Çok susamıştım.Sen birden bayılınca ölmedin böylece vanpir oldun." dedi.Ben ayna istedim ve yandaki bir dükkanın vitrininde bulunan aynaya baktım gözlerim kızarmıştı ve dişlerim vanpir dişleri gibiydi.Bu durumu kabullenmek zorunda olduğumu düşündüm.Carlosa "Sen nasıl vanpir oldun peki?" dedim.Oda başladı anlatmaya "Benim babam bir vanpirdi.Bunu bana da annemede hiç söylemedi.Birgün babamla dışarıda dolaşıyorduk bir yere oturduk.Babam bana herşeyi anlattı bir vanpir olduğunu ve beni de vanpir yapmak istediğini söyledi.İlk önce istemedim ama bana eğer vanpir olmazsam diğer vanpirler tarafından öldürüleceğimi söyledi.Ölmek istemediğim için vanpir olmayı kabul ettim.Gözlerimi kapadım ve babam beni vanpir yaptı.Aynı senin gibi bende birden bayıldım.Daha sonra kendimi evde buldum.Babam beni eve getirmişti.Anneme ise daha bir şey söylememişti.Annemle daha sonra konuşacaktı.TAbi o konuşana kadar annemi başka bir vanpir öldürdü.Benim babamın yakınları olan vanpirlerin bir kuralıydı bu sadece o yüzden senin yakınlarına bir şey olmaz." dedi ve bana "Susadın mı?" dedi ve ben "Evet" dedim.Birlikte ava çıktık.Çok iyi iki arkadaş olmuştuk.Birlikte avalnır ve birlikte gezerdik.Kısaca her şeyi birlikte yapardık.Annemler bende tuhaflık olduğundan şüpheleniyorlardı.Benden korkmalarını istemediğimden onlara hiçbir şey demiyordum.Zaten desem bile deli olduğumu düşünürlerdi.Şüphelenmemeleri için eve pek gelmezdim.Genelde dışarda Carlos'la geziyorum.uyumak için gelir sabah yine erkenden çıkardım.Birgün annem "Seni hiç göremiyoruz.Ne oldu bir sorun mu var?Sana kötü bir şey mi dedik?Bizle 5 dakika bile oturmuyorsun.Ne oldu kısım benle konuşabilrsin." dedi.Bende "anne yok bir şey." dedim.Tabi bana inanmadı.Her şeyi anlatmak zorunda kaldım."Anne ben geçenlerde bir vanpir tarafından vanpir oldum ben artık bir vanpirim benden korkup kaçmanızı istemediğim için size hiçbir şey söylemedim.Bir şey anlamanızdan korktuğum içinde evde çok zaman geçirmedim.Dışarda vanpir arkadaşlarımla gezdim.Ne olur korkmayın benden ben size hiçbir şey yapmam" dedim.Annem bana gülümseyerek"Kısım biz sensiz yaşayamayız senden niye kaçalım.Sen bizim her şeyimizsin" dedi ve birbirimize sımsıkı sarıldık.Kendimi çok rahatlamış hissediyordum.Çok mutlu olmuştum annemlerde artık her şeyi öğrenmişti.Artık annemle zaman geçirebilecektim.O gün kimse beni üzemezdi.Annem olanları babama da anlattı.Babamda annem gibi hoş karşıladı ve bana dönüp "Vanpir olmak elinde olan bir şey değil bunun farkındayız ama kısımızdan hiç bir türlü ayrılmayız bizi ancak ölüm ayırır." dedi.Ben gidip Carlos'a her şeyi anlattım o da benim adıma çok sevindi.

En son sasha black tarafından Salı Eyl. 01, 2009 8:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Melanie Moreau
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Melanie Moreau

Özel Yetenek : 4 Element Kontrolü
Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Sasha Black Left_bar_bleue100/100Sasha Black Empty_bar_bleue  (100/100)

Sasha Black Empty
MesajKonu: Geri: Sasha Black   Sasha Black I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:18 pm

Rpnizi uzatmalı ve daha çok betimleme eklemelisiniz. Bunun alacağı puan 50yi geçemez. İsterseniz biraz daha eklemeler yapın. Ayrıca isminiz ve soyisminiz büyük harfle başlamalı.
http://vampirakademisi.roleplaylife.net
Sasha Black
2.Sınıf~Dhampir
2.Sınıf~Dhampir
Sasha Black

Rol Puanı
Ro Gücü:

Sasha Black Empty
MesajKonu: Geri: Sasha Black   Sasha Black I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:38 pm

hmm

En son sasha black tarafından Salı Eyl. 01, 2009 8:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sasha Black
2.Sınıf~Dhampir
2.Sınıf~Dhampir
Sasha Black

Rol Puanı
Ro Gücü:

Sasha Black Empty
MesajKonu: Geri: Sasha Black   Sasha Black I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:43 pm

Melanie Moreau demiş ki:
Rpnizi uzatmalı ve daha çok betimleme eklemelisiniz. Bunun alacağı puan 50yi geçemez. İsterseniz biraz daha eklemeler yapın. Ayrıca isminiz ve soyisminiz büyük harfle başlamalı.
tekrar okuyabilir misiniz değiştirdim de
Melanie Moreau
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Melanie Moreau

Özel Yetenek : 4 Element Kontrolü
Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Sasha Black Left_bar_bleue100/100Sasha Black Empty_bar_bleue  (100/100)

Sasha Black Empty
MesajKonu: Geri: Sasha Black   Sasha Black I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:45 pm

Kurgu ~ 15 Puan
Betimleme
~ 13 Puan
İmla Kurallarına Uygunluk ~ 12 Puan
Renklendirme ~ 6 Puan
Gerekli Uzunluk
~ 7 Puan
Akıcılık
~ 7 puan

Toplam : 60 Puan

+İsminizi profilinizden değiştirmelisiniz.
http://vampirakademisi.roleplaylife.net

Sasha Black
1 sayfadaki 1 sayfası