Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mirabella ~

2 posters
YazarMesaj
Mirabella O. Moreau
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Mirabella O. Moreau

Özel Yetenek : Buz Kontrolü, Soğuğum lem xD
Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Mirabella ~ Left_bar_bleue100/100Mirabella ~ Empty_bar_bleue  (100/100)

Mirabella ~ Empty
MesajKonu: Mirabella ~   Mirabella ~ I_icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 4:42 pm

Adı: Mirabella Ophelie
Soyadı: Lathonia
Aile Geçmişi: Moroi Prensesi -Sanırım yeterli olacak.-
Kişisel Özellikleri: Bir prenseste olabilecek en temel özelliğe sahibim belki de, kibirlilik. Çoğu zaman üstümde birilerine görmek huzursuz eder beni. Moroi Kraliyet Ailesinden olduğum için midir bilinmez, herkesle bir sınır vardır aramda. İnsanlarla haşır neşir olmayı pek fazla sevmem. Kendim için mükkemmel bir tablo çizip içinde yaşamayı tercih ederim. Kaybetmekten korkmam, çoğu zaman da kaybetmem. Ailemin nüfuzunu hiçbir şey için kullanmam gerekmez çünkü başlı başına kendim bir şeyleri yaptırmak için yeterim. Imm, fazlasıyla var olan cesurluğumu çoğu zaman içimde oluşan macera tutkusu nedeniyle kullanırım, ancak kendimi ateşe atacak kadar aptal da değilimdir. Mükemmeliyetçilik tüm özelliklerim arasında en baş gösterendir. Mükemmeli isterim her zaman, her şeyde. Ve bu mükemmelliği yakalayabilmek için gereken hırs daima vardır bende. Çok duygusal biri değilim, hatta kendime göre fazla dışa dönük biriyim ancak içimde olanları ikizimden başka bilen birileri olabilmesi imkansızdır. Suskunluk vaktim geldiğimde tıpkı bir kozanın içine girmiş gibi kimseyle iletişim kurmak istemem ancak asosyal de değilimdir. Eğlenmeyi severim ve bunun genç yaşımdan dolayı normal olduğunu düşünürüm. Zekiyim fakat bunun getirgesi kurnazlıktan da mahrum değilim. Dediğim gibi, hırs varsa mükemmeliyet fazla uzak değildir.
Rp Puanı: 100
Eliesha Hallyn Knollys
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Eliesha Hallyn Knollys

Özel Yetenek : Şekil Değiştirebilme
Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Mirabella ~ Left_bar_bleue100/100Mirabella ~ Empty_bar_bleue  (100/100)

Mirabella ~ Empty
MesajKonu: Geri: Mirabella ~   Mirabella ~ I_icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 10:49 pm

Buz kontrolü: Çok soğuk bir yapın var. Buz kontrolü senin için en iyisi..

Mirabella ~
1 sayfadaki 1 sayfası