Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lanetli Yüzük

YazarMesaj
Jacop

Lanetli Yüzük Empty
MesajKonu: Lanetli Yüzük   Lanetli Yüzük I_icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2012 11:55 pm

Olamaz! Bilmediğim bir yerdeydim ve buraya nasıl geldiğimi bilmiyordum.. Etraf çok karanlık ve ağaçlarla doluydu. Arkamdan gelen ayak seslerine döndüm ve karşımda bana dönmüş maskeli bir adam...

Ve az ilerde sandalyeye bağlı, agızları bantlı bir şekilde kız arkadaşım Alexandra. Sonra adam, belinden çıkardığı silahı kafama dayadı. Benden o lanet olası büyücünün yüzüğünü istiyordu!

Adam: Arka cebindeki yüzüğü ver bana!

Jacop: Ne yüzüğü, neden bahsediyorsun!

(Sonra elimi cebime attığımda bir yüzük olduğunu farkettim ve yüzüğü çıkardığımda her yer aydınlandı.)

Yüzüğün nereden ve nasıl geldiğini bilmiyordum... Yüzüğü elimde tutmam uzun sürmedi.

Adam: İşte bundan bahsediyorum!

(Diyerek yüzüğü havaya atıp tutuyordu.)

Bir yandan kız arkadışımı sakinleştirmeye çalışırken bir yanda da olan biteni anlamaya çalışıyordum.

Adam silahı yere koyup Alexandra'ya doğru yöneldi ve ipleri çözmeye başladı. Yerdeki silahı almaya çalışıyordum fakat yüzük birden beni yorgun düşürdü ve yerde baygın halde kaldım.

Gözlerimi açtığımda Alexandra yerde kanlar içinde can çekişiyordu. Silaha ulaşamadığım gibi Alexandra'ya da yaklaşamıyordum. Ve Alexandra "yüzüğü geri al" derken son nefesni verdi.

Bir anda öksürük sesleriyle uyandım olan biten herşey sadece bir rüyaydı. Rahatlamıştım fakat aklım Alexandra'daydı. Hazırlanıp Alexandra'nın yanına doğru koşmaya başladım.

Evine ulaştım ve saatin kaç olduğunun farkında olmaksızın bağırmaya başladım.

Jacop: Alexandraaa!

Evin ışıkları yandı. Fakat uzun süre aşağıya inmeyince kapıyı kırıp içeri girdim şok olmuştu! Ve eli kanıyordu...

Jacop: Neler oluyor bu halin ne!

Alexandra'dan ses gelmeyince kanayan eline baktım ve yüzük parmağı kesikti.

Alexandra: Jacop.. tuhaf şeyler oluyor fakat bir anlam veremiyorum.

Jacop: Parmağına ne oldu!

Alexandra: Uyandığımda elim bu haldeydi ve hiçbir acı hissetmiyordum.

Jacop: Neden yüzük parmağın?

Alexandra: Büyükannem büyücüydü ve o yüzüyü bana sonuna kadar korumamı söledi fakat neden olduğuna dair hiçbir şey sölememişti.

Olan biteni anlamıştım o adam Ray'di. Ve o yüzüğe baştan beri sahip olmak istiyordu.

Şimdilik başardı fakat o yüzüğü kullanabilmek için Alexandra'ya ihtiyacı olucaktı. Bunu farketmesi çok sürmeyecekti...

Lanetli Yüzük
1 sayfadaki 1 sayfası