Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vanessa Rose Zarphandi

3 posters
YazarMesaj
Vanessa Rose Zarphandi
3.Sınıf~Dhampir
3.Sınıf~Dhampir
Vanessa Rose Zarphandi

Rp Yaşı : 16

Rol Puanı
Ro Gücü:
Vanessa Rose Zarphandi Left_bar_bleue82/100Vanessa Rose Zarphandi Empty_bar_bleue  (82/100)

Vanessa Rose Zarphandi Empty
MesajKonu: Vanessa Rose Zarphandi   Vanessa Rose Zarphandi I_icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 1:41 pm

BAŞVURU FORMU:
Adı: Vanessa Rose
Soyadı: Zarphandi

Kişisel Özellikleri: Düşünceli, bazen tutarsız, derin, kendine güvenen fakat bir labirent gibi karmaşık yapısını çevreye yansıtmadan, hep neşeli görünmeyi beceren, halk arasında dendiği gibi biraz "alengirli" ya da başka türlü ifade edecek olursak komplike bir kişiliğe sahibim.

Fiziksel Özellikleri: Siyah saçlı, buğday tenli, bir kedininkileri andıran, çekik kahverengi gözlü "bir doğu silueti" diye tanımlayabileceğiniz bir tipim. Standart Moroi vücut yapısının aksine daha kısayım ve sıradan bir Moroi'ye göre daha az kırılganım. Dhampir görünümlü bir Moroi... Tam olarak böyle tanımlayabilirsiniz beni.

Aile Geçmişi: Annem bir Strigoi'ye dönüşmek üzereyken dünyaya getirdi beni... Değişimi yarıda kalığı için ruhu onu, o da beni, büyükannemi ve babamı terketti. Babam matemini de yanına alarak uzaktaki akademilerden birinde gardiyan olarak çalışmak için gitti. Büyükannem Lilian yetiştirdi beni... Bu yüzden benim bir aile geçmişim yok. Yorgun bir büyükanne ve daha çevresinde dönen tüm bu karmaşayı idrak edemeyecek yaşta bir torun. İki kırılgan yüreğin yüklenebileceğinden çok fazla ızdırap... Duyamadım? Hangi aileden bahsediyoruz burada? Zaman ve şartlar bir Moroi kızı gibi narin yetişmemi istemediğinden alaycı ve sert oldum ben de kendi içimde. İsteğim, o tehlike dünyasına bir daha bulaşmamak ve ölünceye kadar insanlar arasında yaşamaktı. Ta ki on altı yaşıma bastığım güne kadar. O zaman büyükannem -aradan üç uzun yıl geçmesine rağmen- uzmanlaşmadığımı farketti ve apar topar beni akademiye götürme kararı aldı. Bu karar babamın şartsız onayını aldı ve aynı acelecilikle St. Vladimir Akademisi'ne getirildim. Büyükannemin bu hakkından feragat etmesiyle birlikte bir kraliyet ailesi olan Zarphandi'lerin kalan son iki varisinden biri oldum. Diğeri ikinci göbekten kuzenim Tara... Ve kraliyet demek daha çok sorumluluk demek. Bunu üstlenebileceğimden emin değilim. Geçmişim, ve muhtemelen geleceğim, şuna benziyor:
"Geceyi sarıp sarmalayan ve asıl olanı görmenizi engelleyen acımasız ama bununla birlikte şefkatli -biliyorum bu biraz tuhaf görünüyor- yumuşak ve yoğun sis...
Rp Puanı: Henüz belirlenmedi.
Desdemona Messier
Gardiyan | İnsan
Gardiyan | İnsan
Desdemona Messier

Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Vanessa Rose Zarphandi Left_bar_bleue100/100Vanessa Rose Zarphandi Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Vanessa Rose Zarphandi   Vanessa Rose Zarphandi I_icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 5:40 pm

Rp puanınız olmadan rütbe alamazsınız.
Agnessa Collins
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Agnessa Collins

Gardiyanı|Moroisi : Julian.
Özel Yetenek : İkna yeteneği.
Rp Yaşı : 20.

Rol Puanı
Ro Gücü:
Vanessa Rose Zarphandi Left_bar_bleue100/100Vanessa Rose Zarphandi Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Vanessa Rose Zarphandi   Vanessa Rose Zarphandi I_icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 3:55 pm

3. Sınıf Dhampir.

Vanessa Rose Zarphandi
1 sayfadaki 1 sayfası