Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cosetté Beatrix Depaisé

3 posters
YazarMesaj
Ksenia Johanssen
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Ksenia Johanssen

Gardiyanı|Moroisi : Ryan. My guardian.
Rp Yaşı : 19.

Rol Puanı
Ro Gücü:
Cosetté Beatrix Depaisé Left_bar_bleue100/100Cosetté Beatrix Depaisé Empty_bar_bleue  (100/100)

Cosetté Beatrix Depaisé Empty
MesajKonu: Cosetté Beatrix Depaisé   Cosetté Beatrix Depaisé I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 8:40 pm

1

Ailem... Vampirler tarafından a çekerek ölldüler. Sadece bir z kardeşim var hayatta. Ve o lanet ola gece...

V
arşova,1997

radan bir gün Varşova'da. O n babam bizi z kardimle bak tutmaya türştü. Yine Esmeé h tutamamıştı. Fakat ben 10 tane tutmtum. Ee, baban ydım. Babamın asla vazgeçemediği bir arabası vardı. 1967 model bir Mustang. Her zaman onunla gezerdik. Bu sefer de onunla gelmtik. Saatlerce bak tutup gülüşştük. Esmeé, komik biri olduğu için n gün boyunca gülrmüştü bizi.Saat yedi olmuştu ve eve gitmemiz gerektiğini farketmtik. Arabaya binerken rma biri vurdu "Ebe! diyerek. Bu Esm'den başka olamazdı. Fakat bu karşıkonulmaz yakalambaç teklifine kimse har diyemezdi. Birden onun peşinden koşmaya bladım. Hızlı kuyorduk ikimizde. Ben ebelerim, o ebeler derken babamın bize gülerek baktığını farkettik ve birbirimize gülmeye başlaşk.
Daha sonra babamın "Hadi kızlar eve gitmeliyiz! demesinden sonra anlamışk arabaya binmemeiz gerektiğini. Arabaya binip zla evimize gitmiştik. Zaten evimizn çok yakınındaydı. Eve girdiğimizde annem "Hoşgeldiniz benim çük balıkçılam. Neler yakaladınız bakam? demişti. Babamın ve Esm'nin elindeki kovalaboş. benimkinde de on tane balık nce bir kahkaha at. O anda Esmeé'yle birbirimize bap bizde kahkaha atk. Bu gülüşmemize babam da kaldı ve hep beraber mutlu olmuştuk. Fakat o gülüşmenin sonşmemiz olacağıkim bilebilirdi ki? Annem mis gibi pohaçalar hazırlamıştı. O kadar akmıştı ki hemen Esmeé ile ben hemen masanın başına geçip yemeye başlamıştık. Fakat tam ilk lokmamızı yerken annemin bize kızn bir şekilde elinizi yıkayın başı attığı için boynumuzu ip lavaboya gittik.
Ksenia Johanssen
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Ksenia Johanssen

Gardiyanı|Moroisi : Ryan. My guardian.
Rp Yaşı : 19.

Rol Puanı
Ro Gücü:
Cosetté Beatrix Depaisé Left_bar_bleue100/100Cosetté Beatrix Depaisé Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Cosetté Beatrix Depaisé   Cosetté Beatrix Depaisé I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 8:40 pm

2

Orda da ilk sen yıkayacaksın, ben yıkayacağım kavgası başlayınca benim aklıma parlak bir fikir geldi. Bu fikir benim leyhimeydi. "Alfabetik sırada kimin harfi önceyse o yıkasın elini, demiştim. Kız kardeşim biraz saf olduğu in hemen "Tamam demişti. Fakat anlayınca çok kötün diyecek gibi oldu, diyemedi. Benğsümü kabartarak ellerimi yıkarken, o ofluyordu. Ben hızlıca ellerimi yıkayıo masada her zaman oturduğum iskemleye oturmuştum. Kız kardeşimde ellerini yıkayıp oturmuştu benim yanıma. Yemeğimizi yedik, zorla da olsa sütümüzü içtik derken masadan kalktık. Canım çok sıkılıyordu ve annemin yanına sokulup dışarı çıkıp çıkamayacağımızı sordum. Annemin olumsuz cavabını alınca Esmeé'yi devreye soktum. Esmeé, gerçekten de ikna kabiliyeti olan bi kızdı. Fakat buda annemi yumuşatmaya yetmeyince mecburen odamıza çıktık. Konuşurken Esmeé'yi sıkıştırıyordum. Sık sık "Sevdiğin biri varmı Esmeé artık o kadar bunalmıştı ki mecburen "Evet demek zorunda kalmıştı. Bu konu hakkında uzun uzun konuştuk fakat annemin "Yatın artık çığlığıyla yatmak zorunda kaldık. Hazırlandık, tam yatacaktık ki bahçeden gelen ayak sesleri duymuştuk. Köpektir diyerek geçirmiştim ama korkmaya başladık. Esmeé, "Çok korkuyorum Cosetté, ya hırsızsa? Bende cesur olduğumu göstermek için "Annemler uyanık birşeycikler olamaz desemde beni de içimi bir kurt yiyordu. Tam uyuyacakken annemden bir çığlık geldi. Sonra bir silah sesi... Daha sonra babamdan bir çığlık derken Esmeé ağlamaya başladı. Koşarak aşşağı indik ve bir vampirin babamın kanını içerken gördüm. O kadar korkmuştum ki. Fakat babam eliyle dolabı gösterince koşarak dolaba yöneldim. Orda bir silah vardı ve içinde mermiler vardı. Babamın ölmeden önce "Vur demesiyle ani bir şekilde kalbinden vurmuştum o pis yaratığı. Esmeé ise ayıcığına sarılmış ağlıyordu. Fakat diğer vampir kadının Esmeé'ye sıçrayışını görünce hemen onu da kalbinden vurdum. Ani bir refleksti bu. Oracıkta vampirler katılaştılar fakat o kadar korkuyordum ki hemen Esmeé'ye sarıldım. Ağladım. Yakınlardaki komşular hemen evimie gelip olanları anlamaya çalıştılar fakat annem kadar sevdiğim Bayan Dabrowska hemen bizleri kucağına alıp eve götürdü. Geriye sadece meraklı insanların "Vah vah, nasıl olmuş bu, gariban öksüzler dediklerini hatırlıyorum. O gece hiç uyuyamadık. Sabah olduğunda kilisede yapılan kısa bir duadan sonra annemi ve babamı yan yana gömdük. Peder yanımıza gelip "Başınız sağolsun kızlarım dedi ve gitti. O anda öyle çok ağlıyordum ki annemin tabutuna başımı koyup tabutu öpüyordum. O lanet olası olaydan hatırladıklarım bunlar.

Peki ya şimdi? Güçlü kızlar olduk ikimizde. Çocuk yaşta öksüz kalmanın acısı her zaman taze kalacak. Fakat o lanet olası şeytanları, yani vampirleri avlamaya and içiyorum. Ailemin kanı asa yerde kalmayacak...

Ro Out: Tüm metin sığmadığı için 2'ye böldü metini.
Melanie Moreau
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Melanie Moreau

Özel Yetenek : 4 Element Kontrolü
Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Cosetté Beatrix Depaisé   Cosetté Beatrix Depaisé I_icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 7:25 pm

Kurgu ~ 20 Puan
Betimleme ~ 18 Puan
İmla Kurallarına Uygunluk ~ 15 Puan
Renklendirme ~ 8 Puan
Gerekli Uzunluk ~ 9 Puan
Akıcılık ~ 7 puan

Toplam : 77 Puan
http://vampirakademisi.roleplaylife.net
LordWoLf

Özel Yetenek : Güç, Hız, Akıl Okuma.
Rp Yaşı : 24

MesajKonu: Geri: Cosetté Beatrix Depaisé   Cosetté Beatrix Depaisé I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 3:52 pm

Kurgu ~ 50 Puan
Betimleme ~ 50 Puan
İmla Kurallarına Uygunluk ~ 30 Puan
Renklendirme ~ 5 Puan
Gerekli Uzunluk ~ 45 Puan
Akıcılık ~ 35 puan

Toplam : 120 Puan

Birde bişey sorucam, ndn insansın sen ^^ gel kurt ol ^^

Cosetté Beatrix Depaisé
1 sayfadaki 1 sayfası