Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denise Stone

3 posters
YazarMesaj
Denise Stone

Denise Stone Empty
MesajKonu: Denise Stone   Denise Stone I_icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 10:26 pm

''Kaçma ! Benden kaçamayacağını biliyorsun ! '' diye bağırıyordu Matt.Dar ve karanlık sokakta hızlıca koşuyordum.Yakalanacağımı biliyordum,çünkü o bir vampirdi ondan mı kaçabilecektim ?! Bu dar sokakta birde park edilmiş arabalara çarpıyordum ve bu daha önce hiç canımı acıtmadığı kadar acıtıyordu. ! ve.. Birdenbire bileğimde buz gibi bir el hissetim. ''Sana kaçamayacağını söylemiştim,sürtük'' dedi.Ve o an belki de hiç yapmamam gereken birşey yaptım Matt hızlıca tokat attım ve uzaklaşmaya başladım,deli gibi koşuyordum ! Daha sonra mı ne oldu ?!..Sersem bir şekilde uyandığımda iğrenç kokan,millattan önce kalma bir evdeydim. ''Nerdeyim ben ?! Matttt!'' diye haykırdım.''Burdasın tatlım.Bizim mekanda'' dedi merdivenlerde duran muazzam güzellikteki Julia.''Ah Julia ! Beni kurtaracağını biliyordum.Ama..sen çok değişmişsin!'' dedim hayretler içerisinde.''Gün gelir değişirsin,gün gelir değiştirirsin tatlım.''dedi ve bana doğru ağır adamlar atmaya başladı.''Ne demek istediğini anlamıyorum!'' dedim ama aslında anlıyordum korktuğum için kendime bile bu gerçeği itiraf edememiştim o an.''Birazdan öğrenirsin dedi'' ve gözlerimin içine bakarak yaklaşmaya devam etti.Yattığım yerden hızlıca kalkıp geriye doğru yürümeye başladım ama Matt'ın iri bedenine çarpınca duraksadım.''Nereye böyle daha oyun yeni başlıyor Denise..'' dedi ve Julia ile haince bakıştılar daha sonrası kocaman bir boşluk ve acıydı..
Raven Nordskov
7. Sınıf~Moroi
7. Sınıf~Moroi
Raven Nordskov

Özel Yetenek : Geleceği Resmetme
Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Denise Stone Left_bar_bleue100/100Denise Stone Empty_bar_bleue  (100/100)

Denise Stone Empty
MesajKonu: Geri: Denise Stone   Denise Stone I_icon_minitimeSalı Ekim 06, 2009 9:45 am

Kurgu ~ 3
Betimleme
~ 4
İmla Kurallarına Uygunluk
~ 10
Renklendirme
~ 3
Gerekli Uzunluk
~ 1
Akıcılık
~ 2

Spoiler:

* Sitede rp yapmanız yasaklanmıştır. Puanınızı yükseltirseniz yapabilirsiniz ancak.
Denise Stone

Denise Stone Empty
MesajKonu: Geri: Denise Stone   Denise Stone I_icon_minitimeSalı Ekim 06, 2009 10:27 am

Puanımı yeni bir rp yazarak mı yükseltebilirim ?
Desdemona Messier
Gardiyan | İnsan
Gardiyan | İnsan
Desdemona Messier

Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Denise Stone Left_bar_bleue100/100Denise Stone Empty_bar_bleue  (100/100)

Denise Stone Empty
MesajKonu: Geri: Denise Stone   Denise Stone I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 4:37 pm

Evet. Ancak öyle yükselir.

Denise Stone
1 sayfadaki 1 sayfası