Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kasa ~[Buyrun xD ]

2 posters
YazarMesaj
Doug De La Quer

Doug De La Quer

Özel Yetenek : İkna Yeteneği
Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Kasa ~[Buyrun xD ] Left_bar_bleue97/100Kasa ~[Buyrun xD ] Empty_bar_bleue  (97/100)

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 4:59 pm

Aldığınız Müzik Aletlerinin Galleonunu Burada Ödeyeceksiniz...

&&& Rp İn &&&
Sean Ronald Holden
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Sean Ronald Holden

Gardiyanı|Moroisi : yok :(
Özel Yetenek : Duygu Kontrolü
Rp Yaşı : 16

Rol Puanı
Ro Gücü:
Kasa ~[Buyrun xD ] Left_bar_bleue94/100Kasa ~[Buyrun xD ] Empty_bar_bleue  (94/100)

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Geri: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 5:08 pm

Sean siyah çantası sırtında ormandan çıkmış bir şekilde evine doğru ilerliyordu.Biraz ilersindeki müzik aletleri satan bir dükkan gördü.Meraklı gözlerle ilerlemeye başladı.Ufaklığında keman ve gitar çalınması öğretilmişti.Bu anlılarını düşündü ve yüzünde ufak bir tebebssüm oluştu. Yeni bir gitarın ise kötü olmayacağını düşündü ve dükyana doğru yaklaştı.Dükyanın önüne geldiğinde rafta duran ejderha kanadını gördü ve gülümseyerek içeri girdi.Etrafına göz atmaya başladı. Hoş bir dükyandı ama kimse yoktu ilgilenen gitarların arasına girip dolaşmaya başladı.Böle olmayacağını bildiği için kasanın yanına doğru ilerlemeye başladı.Bu arada bir gitara çarmıştı ve gitar yere düşmüştü.Sean hemen gitarı kaldırıp yerine koydu. Kasanın yanına geldiğinde hâla kimsenin olmadığını gördü ve seslendi.

-Kimse yokmu?
Doug De La Quer

Doug De La Quer

Rol Puanı
Ro Gücü:
Kasa ~[Buyrun xD ] Left_bar_bleue97/100Kasa ~[Buyrun xD ] Empty_bar_bleue  (97/100)

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Geri: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 5:22 pm

Bodrum Katında,Bir Grup Yeni Yitme Gence Gitar Rengi Beğendiremiyordum,Onlar "Ejderha Kanadı" Diye Tutturmuşlardı,Oysaki O Gitar Onlar Çalamazdı,Bütün Gitarladan Nota Farkı Olarak Üstündü,Değişik Ayarlanır Akaord Sistemi Vardı,Bunu Çalabilmek İçin Yarasa Kanadını 2-3 Yıl Çalmaları Ve Bütün Notaların Doğru Basımıyla İlgili Bilgi Sahibi Olmak Zorundaydılar,Bu Yeni Yetme Gençler,İyice Kafamı Bozmaya Başlamışlardı,Canım Giderek Sıkılıyor Ve Daralıyordum,Yavaşça Bir Metalik Kırmızı Ve Siyah Renkli Yarasa Çıkardım Ve Onların Önüne Bıraktım,Bütün Gençler Buna Hayran Oluyordu,Küçükken Benim Olduğum Gibi Yavaşça Onlara Baktım Hayran Olmuşlardı,Yavaşça Merdivenlerden Yukarı Çıktık,O Gitardan 2 Tane İstediklerini Söylediler,Rafta Duran 2 Tane Gitarı Onlara Uzattım,Onlar Da Galleonları Bana Uzatarak Yavaşça Dükkandan Çıktılar,Bodrum Katına İnecektim Bayağı Bir Dağınıktı,Çocuklara Birşeyler Beğendirmek İçin Dağıtmıştım Ortalığı,Aşağıya İndiğimde Yukarıdan Bir Ses Duydum

-Kimse yokmu?

Yavaşça Merdivenlerden Çıktım.İleride,Biraz Önce Gelen Çocuklardan Biraz Büyük Bir Çocuk Duruyordu,Yavaşça Kasaya Doğru Yürüdüm Ve Ona Yaklaşarak Şöyle Dedim

-Evet,Ufaklık Ne istiyorsun?
Sean Ronald Holden
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Sean Ronald Holden

Rol Puanı
Ro Gücü:
Kasa ~[Buyrun xD ] Left_bar_bleue94/100Kasa ~[Buyrun xD ] Empty_bar_bleue  (94/100)

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Geri: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 5:31 pm

Sean birkaç ayak sesi duyduktan sonra yanına birinin geldiğini gördü ve gülümsedi. Uzun boyve kaslı birisiydi siyah saçları vardı.Sean bir süre adamı süzdükten sonra "Evet,Ufaklık Ne istiyorsun?" Sözü sonucu yüzündeki şekil değişmişti.Pek ufaklık kelimesine alışık değildi.Çoğunlukla yaşıtlarından uzun olmuştu ve onun için ufak gördüğünü sanmazdı.Ama yinede çok fazla bozuntuya vermeden afiften elini kaldırarak.

-Şu rafta duran ejderha kanadına bakabilirmiyim.

Dedi ve gülümsedi o gitarı çok uzun zamandan beri istiyordu ve sonunda ulaşabilcekti.
Doug De La Quer

Doug De La Quer

Rol Puanı
Ro Gücü:

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Geri: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 5:44 pm

Yavaşça Çocuğu Süzdüm,Uzun Boyluydu Ama Yüz Hatlarından Küçük Olduğu Anlaşılıyordu.Gözlerim Yavaşça Dükkanın İçinde Geziniyordu,Bir Eksik Veya Dağınıklık Var Mı Diye Sürekli Etrafı Kolluyordum,Yeni Açmıştım Ama Gençler Dükkana En Azından Uğruyorlardı,Giderek İyileşeceğe Benziyordu.Çocuğu Süzdüm, Sarı Saçlıydı,Sportif Bir Vücudu Vardı.Beni Süzüyordu,Diğer Moroilerden Tek Farkım Birazcık Fazla Vücud Çalışmış Olmamdı.Bu Beni Diğerlerinden Daha Değişik Bir Hale Getiriyordu.Ben Bunları Düşünürken Çocuğun Sesi Kulağımda Yankılanmaya Başlamıştı

-Şu rafta duran ejderha kanadına bakabilirmiyim.

Bücürler,Hepsinin Aklı Ejderha Kanadındaydı.Bu Gitarın Çekici Yönü Ne Olabilirdi Ki,Biraz Değişik Bir Modeldi.Belkide Başka Kişilere Ustalıklarını Kanıtlamak İstiyorlardı.Çocuğa Baktım,Hevesliydi Onu Kıramazdım.Eminim O Gitarı Eline Alıp Tıngırdatmak Haliydi Bende Ona Bakıp Gülümsedim Ve

-Tabiki.İstersen Birkaç Kez Tınıgırdat.Bakalım Yapabilecek Misin?

O Gitara Ulaşmak İçin Neler Çektiğimi Hatırladım,Elimde Sürekli Yarasayla Dolaştığım Günler Aklıma Geldi.Bu İşte Ustalaşmak İstemiştim Ve Ustalaşmıştım,Bu Çocuğun Ve Diğerlerinin Azimle Bunu Yapabileceklerini Biliyordum.
Sean Ronald Holden
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Sean Ronald Holden

Rol Puanı
Ro Gücü:

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Geri: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:03 pm

Sean gitara bakarken adamın sölediklerini duydu Tabiki.İstersen Birkaç Kez Tınıgırdat.Bakalım Yapabilecek Misin? Ve gülümsedi.Yapabileceğini biliyordu uzun zamandır bunu bekliyordu.Adama parlayan gözlerle bakmaya başladı iyi birine benziyordu.Ama bu arada garip bir ses duymaya başladı.İlk başta telaşlanmıştı ama sonra karşısındakinin düşüncelerini duyduğunu anladı ve adama daha hevesli bakmaya başkadı ve bişeyşer geveledi.

-Başkalarına ustalığımı kanıtlamak istemiyorum sadece onu çalmak istiyorum.

Dedi ve rafa doğru ilerlemeye başladı.Siyahımsı bir rengi vardı gitarın hafifce parmaklarını sürdü gitara çok hoş bir duyguydu bir süre gitarı izledikten sonra arkasını döndü ve adamı beklemeye başladı.
Doug De La Quer

Doug De La Quer

Rol Puanı
Ro Gücü:

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Geri: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:44 pm

Gözlerim Odanın İçinde Gezinirken,Yanımda Duran Ve Benim Olan Siyah Üzerine Metalik Renkle Ejderha Çizilmiş Ejdreha Kanadımı Elime Aldım,Onu İlk Kez Elime Aldığım Günü Hatırladım.Bir Harikaydı,Onu Elinde Tutmak İçin Harcadığım Çabalar,Döktüğüm Terler Ve Ellerimin Kızarması Ama Bunu Elime Aldığımda İlahi Bir Kılıç Elimdeymiş Gibi Hissetmiştim,Şimdi İse Bu Gitar Hayatımın En Önemli 2. Şeyiydi,Onu Saklamak Görevimdi,Onu Bir Cam Kafeste Dükkanda Sergileyecektim,Şimdi Bu Çocuğun Bunu Alabilecek Kadar İyi Olup Olmadığını Öğrenmeye Gelmişti.Tam Birşeyler Sormak İçin Ağzımı Açaçacaktım Ki Çocuğun Sesi Benim Sesimi Bastırdı

-Başkalarına ustalığımı kanıtlamak istemiyorum sadece onu çalmak istiyorum.

Gülümsedim,Bunu Şimdi İstemiyordu Ama Elinde Her Zaman Bir Kozu Olcaktı.Bücür Ve Elinde Kozu Olan Bir Vampirden daha Kötü Ve Tehlikeli Bir Şey Yoktu Bunu Ona Çaktırmamaya Çalışıyordu.Gülümsedim Ve

-Tabiki İstemiyorsun,Peki Bu Aleti Çalabilecek Kadar İyi Misin?Kaç Yıl Gitar Kursu Aldın?Kaç Yıl Yarasa Çaldın?

Gülümsüyordum,Çocuğun Cevabına Göre Çalıp Çalamayacağını Öğrenecek,Ölçücek,Biçicek Ve Bunlara Göre Alıp Alamayacağını Söyleyecektim.Eğer Almak İçin Zorlarsa Onu İkna Edebilirdim Ve Ona Biraz Daha Çalışması Gerektiğini Söylerdim Ve Böylece Bir Süre Başımdan Çıkardı...
Sean Ronald Holden
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Sean Ronald Holden

Rol Puanı
Ro Gücü:

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Geri: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:55 pm

Sean adamın elindeki ejderha kanadına bakmaya başladı gerçekten çok hoşdu.Metalik bir siyah bu renk gitara çok yakışmıştı.Ama bu gitarda sadece rengi değil diğer gitarlardan ayrı tutan bir özelliği vardı.Bu ise Sean'ın çok hoşuna gitti gitarı almak için elini uzaltmıştıkı adamın bişeyler sölediğini duydu ve bakışlarını gitardan alıp adama yönelti."Tabiki İstemiyorsun,Peki Bu Aleti Çalabilecek Kadar İyi Misin?Kaç Yıl Gitar Kursu Aldın?Kaç Yıl Yarasa Çaldın?" Sean gülümsedi ve konuşmak için azını açtı.

-Ben şuan 16 yaşındayım ve yaklaşık 11 yaşından beri yarasa çalıyorum.Sanırım bunuda çalabilirim ama tam emin değilim.

Dedi.Sean yine o garip sesi duymaya başlamıştı.Adamın Sean'ı ikna edebileceğini duymuştu ve gülümseyerek adamın gözlerine baktı ve azını çok az açarak.

-Sen öle san.

Dedi ve bakışlarını tekrar gitara çevirdi.
Sean Ronald Holden
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Sean Ronald Holden

Rol Puanı
Ro Gücü:

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Geri: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 4:02 pm

RP OUT: Doug gelene kadar dondurulmuştur.
Doug De La Quer

Doug De La Quer

Rol Puanı
Ro Gücü:

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Geri: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 8:49 pm

Gözlerim Odanın İçinde Gezinirken Burada Kendi Küçüklüğümden Birşeyler Aradım,BUrası Eskiden De Bir Müzik İle İlgili Bir Dükkandı,Buraya İlk Yarasamı Almak İçin Gelmiştim.O Eski,Ağır Kapıyı İtip İçeri Girişim Yüzüdeki Masum Ve Sevinçli İfade,İlk Gitarım,İlk Heyecanım.Yavaşça Gözümün Önünden Geçiyordu.Bende Kıpırtısız Onları İzliyordum,Yavaşça Göz Kapaklarımı Kapadım,Gözümün Önünden Anılırım Bir Pastel Boyanın Üzerine Su Dökülünce Çıkması Gibi Yokoldu.Ben Gitarım Elimde Öylece Kalmıştım.Yavaşça Onu Kavradım Ve Elimde Onu Yavaşça Tıngırdatmaya Başladım.Çıkan Sesler Yavaşça Kulağıma Melodiye Dönüşerek Değdi,Değdiğinde Çıkardığı Sesler İnsana Huzur Veriyordu.Gözlerim Çocuğa Kaydı,Bir Şeyler Söylüyordu

-Ben şuan 16 yaşındayım ve yaklaşık 11 yaşından beri yarasa çalıyorum.Sanırım bunuda çalabilirim ama tam emin değilim.

Gözlerimi Kısarak Gülümsedim,Bundan Tam Emin Olmaması.Onun Yeteri Kadar Özgüvenini Sarsıyordu.Sanırım Yeteri Bir Süreydi,İnşallah Çalabilirdi.Çünkü;Onun Özgüvenin Yok Olmasından Korkuyordum Ki O Anda Onun Sesini Duydum

-Sen öle san.

Gözlerimi Yavaşça Kıstım,Ona Doğru Yaklaştım,Elimi Kafanının Üstüne Koydum Ve Ona Bakarak Konuştum

-Dene Bakalım Ufaklık.Bakalım Yapabilecek Misin?!

Sean Ronald Holden
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Sean Ronald Holden

Rol Puanı
Ro Gücü:

Kasa ~[Buyrun xD ] Empty
MesajKonu: Geri: Kasa ~[Buyrun xD ]   Kasa ~[Buyrun xD ] I_icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 8:58 pm

Sean şarkın bir ifadeyle adamı süzüyordu.Adam başka şeyler düşünüyor gibiydi.Biran gitmeyi düşündü belki iyi olabilirdi.Bu arada adamın bişeyler dediğini duydu "Dene Bakalım Ufaklık.Bakalım Yapabilecek Misin?! " Sözü duyduktan sonra yutkundu ve elini yavaşca adamın uzaltığı gitara uzaltı.Aklında binbir düşünce vardı ya çalamazsa.Ya bir aksilik olursa.Ama bunlara karşılık çok heyecanlıydı.Uzun süreden beri hayaline şuanda kavuşuyordu.Elinin gitara deydiği hisetdi ve bakışlarını adamdan alarak gitara yönlendirdi ve gitarı elinle kavrayıp etrafına bakındı.Biraz ilerde boş bi sandalye duruyordu yavaşca oraya ilerleyerek oturdu.Gitarı kucağına alrak dikatlice izledi ve ne çalacağını düşünmeye başladı.Bir süre gitara baktıktan sonra gitarın tellerine dokunmaya başaldı.Gitarın tınısı çok hoşdu ve yüzünde bir tebesüm oluştu.Sonra aklına ilk öğrendiği beste gelmişti.Basit bir rock grubunun en çok sevilen şarkısıydı.Yüzündeki gülümsemeyi değiştirmeden gitarı çalmaya başladı.Yarasa gitardan daha zordu.Telleri daha gergin olduğu için daha çok kuvet uygulamak gerekiyordu.İlk başta kötü çalsada yavaş yavaş melodi çıkmaya başlamıştı.Ve biraz sonra alışmış bir şekilde çok rahat çalabiliyordu.Bunun üzerine yüzündeki tebessüm gülümsemeye dönüşmüştü.Parlak gözlerle adama dönerek.

-Nasıldı sence?

Diye sordu ve gözlerini yine gitarına çevirdi.

Kasa ~[Buyrun xD ]
1 sayfadaki 1 sayfası