Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Basit karalamalarım.

2 posters
YazarMesaj
Sean Ronald Holden
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Sean Ronald Holden

Gardiyanı|Moroisi : yok :(
Özel Yetenek : Duygu Kontrolü
Rp Yaşı : 16

Rol Puanı
Ro Gücü:
Basit karalamalarım. Left_bar_bleue94/100Basit karalamalarım. Empty_bar_bleue  (94/100)

Basit karalamalarım. Empty
MesajKonu: Basit karalamalarım.   Basit karalamalarım. I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 12:31 am

Hayat bazen neden bizden zor kararlar vermemizi istiyorsun ki. Niçin bişeyi kazanmak için diğerini veriyoruz. Niçin normal olarak mutlu olamıyoruz. Yaşamak için öldürmek peki kimi yaşatıyoruz, kimi öldürüyoruz. Niçin peki öldürmeden yaşayamıyoruz. Niçin hep bir karar veriyoruz. Niçin peki kararın seçeneklerini biz seçmiyoruz. Neden hep mutsuz oluyoruz. Herşeyin sonunda sonunda bir acı. Hep yüreği kanayan biz oluyoruz. Ya sen HAYAT biz acı çekerken sen bir yerden izleyip gülüyor musun. Niçin bize acı çektiriyorsun peki eğleniyor musun bizi öyle görünce. Madem mutlu olmuyorsun karar vermemizi neden istiyorsun. Niçin bikere olsun iyi bişey göstermiyorsun bize hep hüzün, hep keder Ey HAYAT hâla sesimi duymuyor musun hâla niçin bir karar vermem için beni zorluyorsun. Herşey güzel giderken niçin bir anda hayatım tepe taklak ediyorsun. Zaten kanayan yüreğime su serpmek yerine niye tuz basıyorsun. Rüzgarda savrulan bir yaprak misali hayatıma nasıl yön veriyorsun. Dalımdan koptuğumdan beri bir oraya bir buraya savruluyorum. Ufak bir şans dahi vermiyorsun. Bu rüzgara karşı koymak istiyorum. Ama nekadar debelendikçe hakimiyetine daha fazla fazla giriyorum. Artık düşünemiyorum,artık gülemiyorum. Sadece esen rüzgarın serinliğini hissediyorum. Sadece çarptığım yerlerin acısını hissediyorum ve her geçen saniye daha kuruyup parçalanıyorum. Tâki yok olana kadar esirin olacağım biliyorum. Ama sana karşı koyuyorum amansız bir karşı...
Angelic Light

Angelic Light

Basit karalamalarım. Empty
MesajKonu: Geri: Basit karalamalarım.   Basit karalamalarım. I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 7:31 pm

Hayata karşı koymak hiç o kadar da kolay olmasa gerek, ama bunu başarabilene ne mutlu...
Hayatla yarışamazsın hiçbir zaman. Çünkü onun hızına yetişemezsin...
Hayat iki yüzlü gibidir. Bazılarına iyi görünür bazılarına kötü, bazen masumluğunu gösterir sana, bazen ise bir katil kadar acımasız olur.

Ama hayatın acımasızlığını görmek istemezsen canın acımaz ve yorulmazsın. Görmek istediğin gibi gör hayatı...

Öncelikle hayatındaki güzellikleri ayır seni incitenlerden, yaralayanlardan.. Ayır ki, seni incitirken hayat sahip olduğun güzellikleri düşürme ellerinden...

Ve
Senin hiç bir dağ çok yüksek değil, tek yapman gereken tırmanmaya İNANMAN...
İNAN,
inan ve inancını göklere gönder

orada seni bekleyen bir melek olacak bu seni yoran hayata inat!
Hayata inat inanmak dileğiyle...

Angelic Light

Basit karalamalarım.
1 sayfadaki 1 sayfası