Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin

2 posters

Hangi Ünlüyü Alıyım?
Mitch Hewer
Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin I_vote_lcap0%Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lucas Till
Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin I_vote_lcap100%Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Lucas Grabbel
Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin I_vote_lcap0%Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Alex Pettyfer
 0% [ 0 ]
Chris Corner
 0% [ 0 ]
Bu ünlün iyi;)
 0% [ 0 ]
Başka ünlüleri al(lütfen belirtiniz ama yaşıma uygun olsun)
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
Jasper D. Darqsoul
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Jasper D. Darqsoul

Özel Yetenek : Isı Dokunuşu
Rp Yaşı : 16

Rol Puanı
Ro Gücü:
Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin Left_bar_bleue91/100Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin Empty_bar_bleue  (91/100)

Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin Empty
MesajKonu: Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin   Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:19 pm

Arkadaşlar gerçektende çok kararsızım.Hangi ünlüyü alıyım siz söyleyin..
Desdemona Messier
Gardiyan | İnsan
Gardiyan | İnsan
Desdemona Messier

Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin Left_bar_bleue100/100Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin   Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:38 pm

Lucas Till <3
Jasper D. Darqsoul
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Jasper D. Darqsoul

Özel Yetenek : Isı Dokunuşu
Rp Yaşı : 16

Rol Puanı
Ro Gücü:
Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin Left_bar_bleue91/100Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin Empty_bar_bleue  (91/100)

MesajKonu: Geri: Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin   Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 8:27 pm

Sağol.Arttıran?

Kararsızım buraya açtım başlığı siz belirleyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sohbet Başlığı