Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karmaşık Yakınlaşma

2 posters
YazarMesaj
Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Özel Yetenek : Görünmezlik
Rp Yaşı : 16

Rol Puanı
Ro Gücü:
Karmaşık Yakınlaşma Left_bar_bleue100/100Karmaşık Yakınlaşma Empty_bar_bleue  (100/100)

Karmaşık Yakınlaşma Empty
MesajKonu: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:53 pm

Düşünceler , düşünceler ...

Vampir okuluna geldiğimden beri bir sürü kişiyle kavga etmiş bir sürü erkek vampirler ilişki yaşamıştım . Bana neler oluyordu ki ? Ben bu değildim . Kesinlikle , değildim . Ben her zaman sessiz , sakin ve düzgün bir kızdım . Eskiden sadece bir sevgilim vardı ve hep onunla birlikte olurdum . Vampirliğin verdiği çekicilik beni değiştirmişti . Ve diğerlerine verdiği çekicilik ...

Ya arkadaşlarım ... Bir erkek için kavgaya tutuşuyorduk . Hayır , bir erkek hiçbir zaman arkadaşlığı bozamazdı . Ama iç işten geçeli çok oluyordu . Geri dönüşü olmayan bu yol beni sağa sola itiyordu ve çaresizdim . Öğle saatlerinde ormanda olurdum genelde . Ağaçların gölgesine sığınırdım . Evet , rahatlıyordum . Bir ağaca yaslanmıştım ve ayaklarımı uzatmıştım . Kimsecikler yoktu . Yalnızca muhteşem , ahengi bozulmayan kuş sesleri . Dinlemeye koyuldum . Evet , rahattım ...
Rabel Xyre
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Rabel Xyre

Rp Yaşı : 18

Rol Puanı
Ro Gücü:
Karmaşık Yakınlaşma Left_bar_bleue100/100Karmaşık Yakınlaşma Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:34 pm

Yine berbat bir günün öğle vakti. Her ne kadar bu ortamı sevsem de; çok fazla gereksiz kişilik vardı. Kendini bilmez birkaç genç kızın elinden zor kurtulmuştum. Kızlarla olmayı seviyordum. Ama onlara bağlanmayı sevmiyordum. Yalnız kalmaya ihtiyacım vardı. Belki de orman bunun için en uygun yerdi. Yürüken birden yandan kara bir şey üstüme doğru sıçradı. Ne olduğunu anlayamadan sadece reflekslerim doğrultusunda geri sekerek durdum. Bir anda içimde bir boşluk duygusu oluşmuştu, sanırım korku dedikleri buydu. Buna sebep olan şeyi görmek için vakit kaybetmeden etrafıma bakındım ve hemen önümde duran, yılışık yılışık miyavlayan kediyi gördüm. Yüzüme yerleşen tiksinti ifadesine hiç engel olmadan karanlık bakışlarla kediye bakıp; “Seni geri zekalı şey… ne yaptığını sanıyorsun sen…” diye hiddetle bağırarak kediye sertçe bir tekme savurup yolumun üstünden birkaç metre uzağa fırlattım. Her zaman olduğu gibi kedide bir zarar yoktu; tabiki dört ayak üstüne düşmüştü. Oluşan boşluk duygusu içimde kocaman bir sinire dönüşerek patlamaya hazırlanan bomba gibi her adımda bir tehlikeli hale gelecek biçimde büyüyordu. Bir süre böylece yürümeye devam ettikten sonra o koca hiçlik duygusuna tekrar düştüm; fakat bu sefer sebebi ne kediydi ne de herhangi başka bir şey. Ne olduğunu anlayamadığım bir acı içimi kaplamıştı. Sanki kötü bir şey olacakmış gibi ama tam olarak öyle bir şey de değil. Tarifi zor olan bu duygunun kendi beynimde tarifini yapamamak beni daha da kötü yapıyordu. Nedenini bilmediğim bu sıkıntı kalbimin tuhaf bir şekilde ritmini bozuyor arada sekmelere neden olup kalbimde bir anlığına oksijensizliğe yol açıyordu. Bir şeylerin ters gittiğini düşünüp fazla uzak olmadığım bir ağaca yaslanarak sakinleşmeye çalışıyordum. Bir tür sinir nöbetiydi yaşadığım. Kısa bir süre sonra bu düzensizliğin yanına bir de sanki biri beynimi oyuyor hissi veren baş ağrısı eklenmişti. Daha fazla duramayacağımı anladığımda yere çöktüm. Arkama baktığımda şaşırdım. Bu kadar kısa sürede bu kadar mesafeyi ne ara yürümüştüm.Durumum iyi değildi, nefesim kesik kesik çıkıyordu havayı kabul etmekte zorlanan kasılmaktan büzüşmüş gibi hissettiğim ciğerlerimden. Çaresiz bir şekilde etrafıma bakıyordum. Kendimi ilk kez bu kadar zayıf hissediyordum. Bir süre kendime gelmeye çalıştım. Biraz da olsa iyi olduğumu farkettiğimde gözlerimi açtım.Orman mı dönüyordu? Yoksa başım mı? Başımı bir kez sarstım ve ayağa kalktım. Bu saçma ve garip halimi unutmaya çalıştım. Ve birden karşımda bir hareketlilik farkettim. Merakla oraya baktığımda güzel bir kızın ağaca yaslanmış olduğunu gördüm. Rüzgar o güzel saçlarını hareketlendiriyor; adeta sevişiyordu. Hafif bir tebessümle yanına gittim. "Size katılmamda bir sakınca var mı güzel bayan?" diye sordum ve o narin elini öptüm.
Rabel Xyre
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Rabel Xyre

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:45 pm

Cruella devam edene kadar rp dondurulmuştur.
Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 9:06 pm

"Size katılmamda bir sakınca var mı güzel bayan?" diyordu . Bu ses , bu ses ...

Bir yerlerden tanıdık bir sesti ve çok hoştu . Sesine aşık olduğuma yemin edebilirdim . Yüzüne baktım . Aman tanrım ! Ne kadar da tatlı bir yüze sahipti . Bir de çapkın olmalıydı . Bizim okulumuzdandı . Tanıdık bir yüz ve tanıdık bir ses . Evet , kesinlikle tanıyordum . Vücudumu ona doğru çevirmiştim . Yüzüme ince bir tebessüm takınmıştım ve dudağımdan kelimlere dökülüyordu sonunda . " Rahatsız değilim , emin olabilirsin . " dedim . Yüzümü ondan ters tarafa çevirmiştim ve bir süre manzaraya bakıyordum . Ona doğru kaçamak bir bakış attım . Evet , bu arzuladığım erkeklere baktığım gibiydi . Kesinlikle ...
Rabel Xyre
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Rabel Xyre

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 9:45 pm

Kısa bir süre sonra beni farketti ve küçük bir tebessümle; " Rahatsız değilim , emin olabilirsin . " dedi. Birden uzun zamandır eski ben olamadığımı farkettim. Artık içine kapanık biriydim. Eski popüleritem yok gibiydi.İçimde halen hissedebildiğim Xavier'in beni ele geçirmeye çalıştığını hissedebiliyordum. Ancak engel olmaya çalışmadım. O eski Xavier'ı ben de özlemiştimBakışlarını diğer tarafa yönelttiğinde o kadar güzel göründü ki gözüme... Gülümseyerek; "Küçücük bir gülümsemenin bir insanı bu kadar güzel göstereceğini tahmin etmiyordum doğrusu, hayran kalmamak mümkün değil." dedim. Yine eski ben oluyordum. Onun o küçücük gülümsemesi beni yavaş yavaş kendime getiriyordu. Cebimden küçük viski şişemi çıkardım ve küçük bir yudum aldım. Sonra gülümsemeye devam ederek; "İster misin?" dedim ve şişeyi ona doğru uzattım. Sarhoş olmayı planlıyordum. Zaten sabahtan beri içtiğim için pek uzun süremi almayacaktı sarhoş olmam. Derken bakışlarım yavaşça yüzünden ayrıldı. O güzel ve çekici gülümsemesinden ayrılmak üzücüydü. Ancak onu daha yeni farkediyordum. Yavaş yavaş vücuduna indi bakışlarım. Oldukça seksi ve güzel bir vücudu vardı. Belki de çoğu erkek tarafından çekici bulunuyordu. Ki buna şaşırmazdım. Sonra utanabileceğini düşüdüp bakışlarımı başka bir yöne yönelttim.
Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 9:53 pm

"Küçücük bir gülümsemenin bir insanı bu kadar güzel göstereceğini tahmin etmiyordum doğrusu, hayran kalmamak mümkün değil." dedi karşımdaki . Evet ,karşımdaki ismini bilmiyordum . Tam sormaya yelteniyordum ki cebinden küçük viski şişelerini çıkamıştı . İsteyip istemediğimi soruyordu . Amacı , apaçık belliydi . Beni istiyordu ...

Bunu tabiki de reddetmezdim . Evet ben tam bir ... Bunları düşünmenin yeri değildi . Ona dikkatlice baktım ve elindeki , bana uzattığı küçük şişeyi yavaşça aldım . Viski elimde duruyordu . Bir an için 'o'nun bakışlarının göğüslerime ve bacaklarıma doğru kaydığını görebiliyordum . Evet , beni inceliyordu . İncelemeleri sonucunda hoşnut olduğunu da farketmiştim . Yüzündeki gülümseme beni baştan çıkarmaya yetiyordu . Yakışıklı , gerçekten yakışıklıydı . Ona baktığımı görünce o da bakışlarını bacaklarımdan çekip yüzüme çevirdi . Öyle iyiydi , diye düşünsem de hemen kendimi ele vermem doğru olmayacaktı . Altımda oldukça kısa , hippi stilinde bir etek vardı . Üzerimde ise straplez vardı ve son derece seksi göründüğümden emindim . Evet , onu etkilemiştim . Yavaşça onun olduğu tarafa doğru sokuluyordum . İyice yakınlaşmıştık .
Rabel Xyre
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Rabel Xyre

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 10:34 pm

İltifatım hoşuna gitmiş olmalı ki uzattığım içkiyi gülümseyerek aldı. Etrafı izlemeye başladığımda bana yaklaştığını hissettim. Merakla ona dönüp baktım. Evet bana iyice yaklaşmıştı. Artık çok yakındık. Nefes alışının hızlandığını hissedebiliyordum. Çarpık bir gülümsemeyle onu izledim. İstediğinin ne olduğundan adım gibi emindim. Sonra aramızda bulunan iki üç santimlik mesafeyi de kapadım. Boşta olan elimi saçının arkasına götürüp okşadım ve sonra dudaklarımı onunkilere kenetledim. Ne düşündüğü, ne diyeceği ya da ne tepki göstereceği şu anda umrumda değildi. Sadece onu öpmek istiyordum. Elim saçlarında dolaşırken bir yandan da onu kendime çekmeye başladım. Dizlerimin üzerindeydim. Yerdeki taşlar dizime batıyordu. Ama umursamadım ve bu güzelliğin beni kendimden alıp götürmesine izin verdim. Diğer elim yavaş yavaş kalçalarına iniyordu. Ve birden bir bacağını kaldırıp kendime sardım. Evet artık onu tam anlamıyla hissedebiliyordum. Dudaklarımı dudaklarından ayırıp boynuna, oradan da göğüslerine götürdüm. Öpmüyordum. Sadece deydiriyordum. Böylece beni daha çok isteyeceğinden emindim.
Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 10:45 pm

Aramızdaki küçücük mesafeyi de kapatmıştı . Bana iyice sokulmuştu . Hiçbir olumsuz tepki vermeyecektim . Ben de ona doğru kendimi itiyordum . Zor da olsa onunla olacaktım . Evet , bunu istiyordum . Dudaklarını benim dudaklarıma sıkıca yapıştırmıştı . Eli saçlarımdaydı . Bunu kısa süre içinde çok farklı kişilerle çok kez yaşamıştım . Değişmiştim , evet . Ve lanet olası bir s... olmuştum . Bu bir şeyi değiştirmiyordu . Ben bu halimden memnundum ve hep böyle olmak beni iyi hissettirecekti . Ona ben de iyice yapışmıştım . Diğe elini kalçalarıma doğru götürüyordu orada bacaklarıma . Bacaklarımı kendisine çekmişti . Bense uzun ve seksi bacaklarımla onun belini sarmıştım . O yerde oturuyordu , bense onun üzerinde . Evet , çok ateşliydik . Hiç bitmesin istiyordum , diğerlerinde de istediğim gibi .

Dudaklarını benden ayırıp boynuma ve ordan da göğsüme doğru götürüyordu . Bu kadar acele iyi değildi . Hemen bitsin istemiyordum ama gerçekten beni baştan çıkarıyordu . Üzerimdekiler hala duruyordu ve açmak gibi bir niyetim yoktu . Herkese , heryerimi göstermem iyi değildi . Bunu yapamazdım . Ben açmıyorsam , o açabilirdi . Bu benim kendime olan saygımdı . Onu bilemezdim değil mi ?...
Rabel Xyre
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Rabel Xyre

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 12:13 am

Dudaklarımı dayanamayıp yine dudaklarıyla birleştirdim. Ellerimin hakimiyetini kaybetmiştim artık. Kalçalarını sıkıyor, göğüslerini elliyordum.Dudaklarından kısa bir süreliğine ayrıldım ve kulağına doğru; "Seni istiyorum." diye fısıldadım.Sonra yine dudaklarımızı birleştirdim. Yine kontrolümü kaybetmiştim. Onun ne düşündüğünü umursamadan yere sertçe yatırdım ve hemen kemerimi çözdüm. Eteğini parçalarcasına çıkartıp kenara attım. Ne düşündüğünü ya da ne istediğini umursamıyordum. Üzerindekini de çıkardıktan sonra kendi tişörtümü çıkardım ve üzerine uzandım. Henüz tam olarak birleşmemişti vücutlarımız. Dudaklarını adeta yer gibi öpüyordum. Kollarını sıkıyordum. Belki de çok sıkmıştım. Ama umursamadım. Göğüs uçlarını ısırmaya başladım. Kendimi kaybetmiştim. Tam içine girecekken gözlerine baktım. Garip birşey hissettim... Acıma? Kız pek bekaretini koruyan bir tipe benzemiyordu. Hemen üzerime atladığına göre umursamıyordu bile. Ancak ben umursuyordum. Belki de eski çapkın Xavier gitmişti. Yerine anlayışlı ve duygusal Xavier gelmişti. Sonra hızla üzerinden kalktım. "Bu çok yanlış. Üzgünüm. Bunu yapamayız.Daha beni tanımıyorsun bile. Bir yabancıyla bunu yapamazsın. Hem sanırım istemiyorum bunu yapmayı. Üzgünüm." dedim ve giyinmeye başladım.
Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:22 am

Kulağıma beni istediğini fısıldıyordu . Evet , ben de onu istiyordum , tıpkı diğerlerini de istediğim gibi . Onunla olmak bana ciddi bir istek vermiyordu ama kanımda vardı artık . Değişmiştim ben ve değişik kalacaktım . Onunla da olacaktım , tıpkı diğerleri gibi ...

Evet , oldukça ateşliydik ikimiz de . Son zamanlarda hep aynı şey oluyordu . İlişkiye girdiklerimin hiçbirini de tanımıyordum fakat yaşadıklarımız unutulmaz derecedeydiler . Oldukça ilerlemişti aramızdaki ilişki . Göğüslerimi sıkıyordu ve kalçamı elliyordu . Bunu sert yapması elbette çok hoşuma gidiyordu . Canımın acıması ilişkinin iyi gittiğine gösterirdi . Canım gerçekten çok acıyordu . Bir an çıldırmış gibiydi , üzerimdekileri yırtar cinsten çıkarıyordu . Kendi kemerini de çıkarmıştı . Evet , bu işin sonu benim bekaretimi kaybetmeme yol açabilirdi . Bu beni rahatsız eder miydi bilmiyordum . İkimiz de çırılçıplaktık , kısa bir süre içinde bu durumuma bir sürü erkek vampir şahit oluyordu . Bizler çekici varlıklardık . Evet , cinsellik için yaratılmamış olabilirdik fakat gerçekten bir yerden sonra dayanılmaz hale gelecekti . Ben ise işimi hiç zorlaştırmıyordum . Yanıma gelenle ilişkiye giriyordum . Fakat bu bir başkaydı , anlayamadığım bir şey vardı . Neden ben , neden benim bekaretim ?...

Yaşım 16'yı geçiyordu , annem 15 yaşında bekaretini vermişti . Ben neden vermeyecektim ki ... Ne anneme ne de babama sorun oldu bu . Evet kararım kesindi . Bekaretimi bu yakışıklı , çekici vampirin ellerine teslim edecektim . O zaten dünden razıydı ve beni tamamen soymuştu , birkaç saniye içinde ...

Bir an duraksadığını hissettim . "Bu çok yanlış. Üzgünüm. Bunu yapamayız.Daha beni tanımıyorsun bile. Bir yabancıyla bunu yapamazsın. Hem sanırım istemiyorum bunu yapmayı. Üzgünüm." dedi . Şaşkınlığım gülümsememi esir almıştı ve hayretle ona bakınıyordum . Neler oluyordu ? Bir kere beni soymuştu . Bu iş olacaktı , olmalıydı . Benden uzaklaşmıştı ve kalkıp üzerini giyiniyordu . Hayır , buna izin vermemeliydim , ne kadar da seksi gözüküyordu . Evet , vampir olduğumdan beri konuşmalarım , düşüncelerim , yaptıklarım tamamen değişmişti . Kişiliğimi yitirmiştim . Fakat bu ilişki yaşamamı engelleyemezdi . Çıplak halimle ben de ayağa kalktım ve ona doğru geldim . Ona bolca şehvetli bir sarılmayla karşılık vermiştim . Evet , bu onu baştan çıkarmaya yeterdi . " Ben de seni istiyorum . Ya da beni istemeni ... Bekaretimi sana teslim edebilirim . Emin olabilirsin . Bu gece benimle olmaya itirazın varsa anlayışla karşılarım , ben senin ismini öğrenmeyi değil , seni istiyorum . " dedim ve giydiği pantolonunu kendi ellerimle çıkarmaya uğraşıyordum . Bu gece bu iş bitmeliydi . Adını bilmediğim kişiye bekaretimi veriyordum , en azından ilişkiye girecek kadar samimiydik , sorun yoktu ...
Rabel Xyre
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Rabel Xyre

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 6:39 pm

Aklım çok karışıktı. Giyinirken içimden kendime milyonlarca kez küfrediyordum. Bedenim onu istiyordu. Ancak düşüncelerim ondan binlerce kilometre uzaktaydı.Kalkıp bana sıkıca sarıldı. Çıplaktı ve yine kontrolümü kaybetmekten korkuyordum. Bana; "
Ben de seni istiyorum . Ya da beni istemeni ... Bekaretimi sana teslim edebilirim . Emin olabilirsin . Bu gece benimle olmaya itirazın varsa anlayışla karşılarım , ben senin ismini öğrenmeyi değil , seni istiyorum . "
dedi ve pantolonumu çıkarmaya çalıştı. Ah yine aynı şey oluyordu. Sonra ellerini çektim ve dudaklarını öpmeye başladım. Kemerimi bağlarken halen öpüşüyorduk. Sonra ayrıldım ve gözlerine doğru bakıp ; "Üzgünüm. Ancak istemiyorum." dedim. Dudağına son bir öpücük kondurup yerdeki gömleğimi aldım. Ve hızla oradan uzaklaştım. Çünkü dikkatim dağılabilirdi ve kız yine kollarım arasında olabilirdi. Ancak garip bir şekilde onun hiç umursamadığı bekaretini ben umursuyordum. Belki de saçmalamaya başlamıştım. Kendimi toparlamaya çalışarak yoluma devam ettim. Ve ormandan hızla çıktım.

Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Karmaşık Yakınlaşma   Karmaşık Yakınlaşma I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 6:59 pm

Rp bitmiştir !

Karmaşık Yakınlaşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.