Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.

3 posters
YazarMesaj
Darren Sinclair Martinus
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Darren Sinclair Martinus

Özel Yetenek : Zihin Kontrolü
Rp Yaşı : 16

Rol Puanı
Ro Gücü:
Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. Left_bar_bleue100/100Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. Empty_bar_bleue  (100/100)

Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. Empty
MesajKonu: Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.   Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 12:57 am

Şuursuz adımlarla karanlığın içerisine dalmıştı. Boşlukta kaybolmuş göz bebekleri, yavaş yavaş tutunacak bir dala yaklaşıyordu. Gözleriyle ya da kulaklarıyla etrafını kolaçan etmesine gerek yoktu. Yalnızdı. Gecenin de gelmesiyle iyice serinleyen hava, hafif bir esintinin yüzünü dalamasını sağlıyordu. Rahatsız bir şekilde gecenin soğuk havasını ciğerlerine doldurdu. Saçlarının arasında dolanmaya devam eden esinti için yapacak bir şeyi yoktu şimdilik. Çevik adımlar atmaya başladı. Hızlandığını, esintinin saçlarının arasında biraz daha sert girdiğini fark edebiliyordu. Boşluktan çıkmış, dalgın bir şekilde etrafını süzen mavi gözleri, duraksayarak bir noktaya odaklandı. Cezp edici karanlığın büyüsüne kapılmış bedeni, kendisini kuru gibi görünen nemli ağaca attı. Gecenin soğukluğunu tekrar bedeninde hissederken aldığı derin nefesleri hızla geri verdi. Biraz önce sertleşen esinti şimdi, yumuşak ve tatlı geliyordu. Kapanan göz kapakları ile birlikte tekrar boşluğa kayan göz bebekleri, bütün renkleri görebiliyordu. Parıldıyor ve huzur veriyorlardı. Aniden başına bir kılıcın girmesi gibi acı hissettiğinde göz kapaklarını hızla açtı ve mavi gözlerini tekrar dışarıyı süzerken buldu. Kendisini çaresiz hisseden genç, bu düşüncesinden kurtulması gerektiğini fark etti. Neden böyle aptal şeyler hep onun başına gelirdi ki? Çok çalışmaktan mı? Ah, o dünyanın gelmiş geçmiş en tembel çocuğuydu. Ve bununla gurur duyuyordu. Kayıtsızca aldığı derin bir nefes ile ayağa kalktı yavaşça. Temkinli ama çevik bir şekilde ilerlemesine devam etti. Kendisini biraz daha rahatlamış ve yürüyebilecek gibi hissediyordu. Gözlerini etrafa çevirerek kolaçan etmeye devam ediyordu rahat bir şekilde.
Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Özel Yetenek : Görünmezlik

Rol Puanı
Ro Gücü:
Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. Left_bar_bleue100/100Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.   Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:06 am

Gecenin sessiz karanlığı oldukça ürperticiydi . Her geçen saniye korkum daha da artıyor fakat kimseler olmamasına rağmen yine de belli etmemeye çalışıyordum . Önümü bile göremeden inadına ilerliyordum karanlık yerde . Nerede olduğumu da çok iyi biliyordum . Öğle saatlerinde ormana gelirdim hep ve bu sefer uykuya dalmıştım uzanırken . Gecenin karanlığında buranın bu kadar ürkütücü olduğunu gerçekten tahmin edemezdim . Bir şey görebilecekmiş gibi gözlerimi sonuna kadar açıyordum . Fakat sonuç yine aynıydı ; karanlık ve ıssız bir ormandaki ürkütücü gece ...

Etrafımda dönüp duruyordum . Ayağım bir odun parçasına takılmış olmalıydı . Aniden yere takılmıştım . Bunun aynısı okulda olsaydı nasıl da ucube durumuna düşerdim ? Düşünmesi bile ürkütücü ve iğrençti . Ayağa kalktım ve karanlık boşlukta yürümeye devam ettim . Ormanda öğle saatlerinde yürümek gibisi yoktu . Bunu yeni yeni farketmiştim . Bu saçma düşüncelere dalmış gidiyordum . " Aaaaaaa " içten bir çığlık koparmıştım . Bir yere çarpmış ve yere düşmüştüm . Bu bir ağaç değildi . Olamazdı ...
Darren Sinclair Martinus
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Darren Sinclair Martinus

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.   Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:47 am

Kendisine hızla yaklaşan şeyi hissedebiliyordu. Karşıdan gelen şeyin kim olduğunu kokusundan çıkaramıyordu. Böyle bir şeyin kokusunu alabilirdi. Bu şey, ona benzer kokuyordu. Kimseyi kendi kokusuyla karşılaştırmadığı için sadece bir yakınlık belirtti. O da vampirdi. Derin bir nefes alarak bir direk gibi dikildi ve ona yaklaşan vampirin nefesini duymaya başladı. Kendisine çarpan beden bir anda arkasına doğru düştü ve küçük dudaklarından bir çığlık patladı. Buna aldırış etmeden derin bir nefes alarak bakışlarını yere, ayaklarının yanına düşen kıza çevirdi. Yavaşça eğilerek onun kalkmasına yardımcı oldu. Bu sırada karanlıkta bariz bir şekilde parlayan mavi gözleri, oldukça çekici duruyordu. Yerdeki kızı nazik bir şekilde kaldırdıktan sonra iyice süzdü. Ne kadar çekiciydi öyle. Tatlı tebessümü ile mavi bakışlarını konuşturdu bir süre. Ardından “Burada ne yapıyorsun?” dedi oldukça kibar davranmaya dikkat ederek. Dudakları hafiften büküldü ve tekrar tebessüm etmeye başladı, oldukça içten görünmeye çalışarak.
Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.   Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:52 am

" Burada ne yapıyorsun ? " diyordu karşımda duran kişi . Ne diyecektim ki ? Onu tanımıyordum bile . Fakat kokusu hiç de yabancı gelmiyordu . Immm , bir vampirdi . Evet , kesinlikle vampirdi . Bir an kekelemeye başlamıştım .

" Şey , be ben , u u uyudum . Ah , ku kusura bakmayın ! " diyebildim . Aklımdan binbir türlü kötü düşünceler geçmiyor değildi . Fakat yapabileceğim bir şey de yoktu . Bir an boşluğma geldi ve çekici , mavi gözlü vampirin boynuna kollarını doladım . Gerçekten de korkuyor olmalıydım ki tanımadığım bir insana sımsıkı sarılıyordum . Kendimi şaşmıştım . Lanet olsun , bu duruma düşebilir miydim ben ?
Desdemona Messier
Gardiyan | İnsan
Gardiyan | İnsan
Desdemona Messier

Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.   Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:56 am

Out: Rpleriniz en az 7 satır olmalıdır. Bu rplerinize göre puanınız artacak ya da azalacaktır.
Darren Sinclair Martinus
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Darren Sinclair Martinus

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.   Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:03 am

Uyumak mı? Ne saçmalıyordu bu kız? Kekeliyor muydu? Kendisini kahkahalara boğulmamak için zor tutuyordu. Bir vampirdi ve korkuyor muydu? Bu havadaki kokuyu her zaman alırdı, korku. Sinsi bir sırıtışın ardından kendi boynunda hissettiği narin kollarla karşılaştı. Gece ilerlerken, daha da ilgi çekici bir hâl alıyordu. Her nefesi, içten ve derinden geliyordu. Karşısındaki kızı kucaklayarak onun sırtının ağaca gelmesini sağladı, ardından kırmızı dudaklarını onun dudaklarına yapıştırdı ve ateşli bir şekilde öpmeye başladı. İnce, uzun parmaklarını kızın beline götürdü. Yavaşça belinden sırtına ve ardından saçlarına getirdi. Dudaklarını, onunkilerden çekerek sağ işaret parmağını kızın dudaklarına koydu ve kafasını yana yatırarak boynundan öpmeye, daha çok yalamaya başladı. Oldukça zevk veren bir hamle yapmıştı.
Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.   Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:10 am

Hey , neler oluyordu burada ? Korkudan boynuna atladığım adam , resmen sapık çıkmıştı . Güçsüz bir vampir olduğumu kabulleniyordum ve bu yüzden karşı koyamazdım . Beni sertçe bir ağaca yaslamıştı . Belim gerçekten ağrıyordu . Kaçamayacaktım , bunu biliyordum ve bu yüzden kendimi onun ellerine teslim etmiştim .

Bir süre sonra iyice ateşli bir durum olmuştu . Evet , bunun farkındaydım . Boynumda dudaklarını gezdiriyordu . Bu gerçekten hoşuma gitmeye başlamıştı . Ona karşılık vermeyi düşünüyordum ben de . Ellerimi saçlarında gezdiriyordum . Onun dudakları hala boynumdaydı . Bu , bana haz veriyordu . Vampir olmamız bizi baştan çıkarıcı ve muhteşem yapıyordu . Hoşnuttum , kesinlikle ...
Darren Sinclair Martinus
4. Sınıf~Moroi
4. Sınıf~Moroi
Darren Sinclair Martinus

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.   Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:25 am

Ormanın karanlığına hapsolmuş soğukluk, iki bedenin sayesinde yok olmuştu. Terleyen vücutlar, olması gereken bir şey için çırpınıp duruyordu. Belki birbirlerini göreli birkaç dakika oluyordu ama ikisi de buna aldırmıyor gibi duruyordu. Dudaklarını kızın boynundan çekerek derin bir nefes aldı ve tekrar dudaklarına yapıştı. İnce parmakları, kızın göğüslerine doğru giderken iyice kendisini kaybettiğini hissedebiliyordu. Ama bunun için her şey çok geçti. Geri dönülemez bir yola girmeye hazırlanıyorlardı. Mavi gözlerindeki derinlik, ger geçen saniye biraz daha ilerliyordu. Ağzının içinde hissettiği dil, oldukça şehvetliydi. Kontrolünü ilk kez bu kadar kaybettiğini hatırlıyordu. Daha önce böyle olaylarda durması gerektiği yeri bilirdi. Belki de her insanın zayıf yönleri vardı. Gerçi hâlâ bunun kendisi için geçerli olduğuna inanmıyordu ya. Dudaklarını son kez ayırarak tekrar derin bir nefes aldı ve avuçlarının içinde hissettiği şeylere odaklandı.
Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.   Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:35 am

Çıldırmış olamlıydık . Birkaç dakika bile görmediğim bir insanla -vampirle- ilişkiye giriyordum . Kendimi şaşırttığım zamanlar olurdu fakat bu bir hayli garip bir durumdu . Kendi kaybetmiştim . Nasıl bu olanlara izin verebiliyordum ? Yapabilecek başka bir şey yoktu ortada . Abartmamam gerekir diye düşündüm fakat gerçekten çok ileriye gitmiştik . İnce parmakları göğüslerime doğru gitmişti ve bu durum beni rahatsız etmiyordu . Kendimi kötü hissediyordum , suçlu gibi ...

' Hayır ' diyemedim ve hala devam ediyorduk . Çılgınca ... Dudaklarımız birbirinden ayrılmıyordu . Şuana kadar ki ilişkilerimden en zevk vereni şimdi olandı . Fakat bir sorun vardı , onu tanımıyordum . Karanlıkta yalnızca masmavi gözlerini çıkarabiliyordum . Kendimi bir anda yerde yatar vaziyette hissettim . Evet yatıyordum ve üzerimde o vardı . Adını bilmediğim , o ...

Gerçekten çok heyecan verici ve ateşliydik . Ben de fena değildim gerçekten . Biraz uğraşıp onun üzerine çıkmayı başarmıştım . Dudaklarımız hiç ayrılmayacak gibiydi . Üzerimdeklerin neredeyse çoğu soyulmuştu ve hiç de üşümüyordum . İkimiz birbirimizi ısıtmaya yetiyorduk . Anlıyordum , o da bir öğrenciydi . Sesi , boyu , gözleri . Onu bir daha göremeyeceğimi biliyordum ve onun için sımsıkı sarılıyordum . Hala üzerindeydim . Dudaklarımı dudaklarından çektim ve başımı sert göğsüne yasladım . Hareketli bir gecenin sonunda uyuyakalmış olmalıydım . 'O'nun himayesi altında ...
Cruella Anthea Dantes
7. Sınıf~Moroi | Admin
7. Sınıf~Moroi | Admin
Cruella Anthea Dantes

Rol Puanı
Ro Gücü:

MesajKonu: Geri: Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.   Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma. I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:36 am

Rp bitmiştir . Başlığı kilitleyebilirsiniz ...

Gecenin karanlığında ortaya çıkan yakınlaşma.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karmaşık Yakınlaşma