Vampir Akademisi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirlerin Yetiştirildiği, Harika ve Büyüleyici Bir Okul

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ

2 posters
YazarMesaj
III.VLAD

III.VLAD

Rol Puanı
Ro Gücü:
III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ Left_bar_bleue92/100III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ Empty_bar_bleue  (92/100)

III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ Empty
MesajKonu: III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ   III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:15 pm

Hayatta kontrol edilemeyen istekler,arzular vardır.Neyaparsanız yapın kaç yaşına gelirseniz gelin kontrol edilemezler.Belki nedenini bilmezsiniz belki kontrol etmek istemezsiniz edemezsinizde zaten.Bir yok oluş gibi değil her seferinde varoluş gibi gelir size,nicelerinin tadına bakıp yok etmenize rağmen.

O kadar uzun yıllar geçmiştiki bu şatoya geleli iliklerinde hissediyordu artık taşın kokusunu demirin sertliğini suyun ebediliğini.Emri altındaki halkına kork verici bir intibah bırakmıştı.Şehirde 60 yaşına gelince idam cezası vardı.Kimse Vlad'ın ebediliğini fark etmesin diye ve tabi malum sebeplerden.Gün geçtikce insanların 60 yaşına gelmesini bekliyemiyor hapishanediki mahkumların tadınada bakmayı ihmal emiyordu.İşini okadar gizli yapıyorduki kimse ama kimse onun bu kanlı gerçeğini bilmiyordu.

Nekadar vampir de olsa III.Vlad ın insani ihtiraslarıda vardı Karpat dağlarındaki ufak derebeyliği onu tatmin etmiyordu.Vladın bu güçe açlığı damarlarındaki kanın lanetinden kaynaklanıyordu.Bu huyu gözlerini uzaktan kuzeni II.Vladislav ın krallığına dikmesine neden olmuştu.Elak-Boğdan krallığında küçük bir şato olan Bran Şatosu onun ihtiyaçlarınıda karşılamıyordu,artık yavaş yavaş Vladislavın devri kapanıyordu.Bunu damarlarındaki kanın kontrol edilemiyecek kadar kudurmasından anlamıştı.Nasıl bir yaratığa dönüşüyordu artık oda farkında değildi ailesinden kalan bir kaç yakın dostu onun hiç yaşlanmadığını söylüyolardı ama bu kana duyduğu ihtiyaçlada alakalıydı nekadar açsa okadar yaşlı görünüyordu.Kendi hiç bir zaman görememiştiya belkide bu yanlızlık acısına acı katıyordu nasıl biri olduğunu nasıl göründüğünü bilmiyordu ne suda ne aynada suileti vardı ne bu dünyadandı nede öteki.

Artık zamanı gelmişti Eflağa gidiyordu yıllardan beri kendisinin olduğunu düşündüğü krallığını almaya damarlarındaki zapdetilmeyen kanı başkaları nasıl zaptedebilrdiki.Basit bir akşam yemeği için ordaydı fakat küçük kuzeni vladislavın bilmediği bir şey vardı yemeğin kendisi olduğu...

İyi akşamlar küçük kuzenim büyük kralım II. Vladislav önünde saygıyla eğiliyorum.

Ol... ol... olamaz aman tanrım Vlad sen hiç değişmemişsin büyük kuzenim kaçtı? tamam dur ben söyliyecem benden 28 yaş büyüksün inanılmaz yüce meryem ben 62 yaşındayım vlad ve sen hiç değişmemişsin

Öylemi düşünüyorsun vladislav emin olki değiştim belki dış görünüşüm hiç değişmedi ama düşüncelerim isteklerim artık eskisi gibi uyumlu değil ne yazıkki

Sen neyi kastediyorsun vlad unutmadınkii bana yani kralına bağlılık yemini ettin hemde sonsuza kadar.

sonsuzlukdan kastın nedir vladislav söylesene sen gerçekten sonsuzluğu görebilirmisin yoksa senin sonunumu kastediyorsun o ise kolay ama emin ol sonsuzluk diye söylediğin şey tam karşında

II.Vladislavın elinden kadehh yere düştü tok ve derine doğru yankılanan bir ses kraliyet sarayını kapladı

Nöbetçiler muhafızlar çabuk bu iblisi yakalayın

Büyük ahşap masanın tam karşısında oturan Vlad hiç istifini bozmadı yemeğini bitirip sofradan kalkmaya hazırlanan bir bey efendi gibi ağzını ipek mendiline silip masadan hızla kalktı ellerini güçlü ve iradeli bir şekilde iki yana açtı açmasıyla birlikte büyük ahşap salon kapıları kirişlerdeki tozlarını dökerek kapattı

Artık benimsin Vladislav yemek için çok teşekkür ederim tabi senin içinde

Vlad kendini büyük ahşap masanın üstüne attı ayakları üstüde adeta uçuyor gibiydi evet evet hiç bir temas yoktu.

İblis defol burdan nesin sen böyle yüce isa kutsal meryem defoll burdan şeytanın azabından tanrıya sığınıyorum DEFOLLLL

Şeytanmı yapma Vladislavv beni bu kadar küçümsüyor olamazsın emin ol o bile sana yapacaklarım karşısında tanrısına şükrederr.

Vladislav Vladın bir kaç mimik hareketiyle kendini duvarda asılı gibi buldu tıpkı isa gibi üstünde inanılmaz bir mutsuzluk vardıı sankii karşısındaki yaratık tüm mutluluğu tüketiyordu.Vlad ağır adımlarla kurbanının yanına giderek ensesine doğru yaklaştı artık Vladislav Vladın nefesini ensesinde hissediyordu

Benim ne olduğum konusunda hiç bir fikrin yok demi Vladislav olamazda zaten ve inan az sonra yapacaklarımı inan hiç istemiyorumm ve söyliyebilirim herhalde artık ben bir vampirim az sonra senin pis ve sıcak kanını içicek olan prens Vlad ama artık III.Vlad mı demeliyim senin o sıcak kanını içtikden sonra artık yeni pirens ben olucam hahahaha...

Nıhahahha hiç güleceğim yok Vlad nasıl kral olucak mışsın sen bir vampirsen nasıl olurda kilisede taç giyersin he ? hahahahaha papanın kutsal ellerinden nasıl olurda taç giyersin asıl şeyi çok merak ettim Vlad kutsal suyu sek mi seversin şaraplamı karıştıralım he ?

Hiç kimse kral olmama engel olmaz ben Karpatların prensi prens drakula yım ve sonsuza kadar kötülüğüm üstünüzde olucak

Vladislavın kanı yere damlıyordu Drakula ise ağır adımlarla tahtına doğru ilerliyordu ne papaya ihtiyacım nede tacımı takıcak bir faniyee ve devirr artık vampirlerin
Melanie Moreau
Moroi Prensesi
Moroi Prensesi
Melanie Moreau

Özel Yetenek : 4 Element Kontrolü
Rp Yaşı : 20

Rol Puanı
Ro Gücü:
III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ Left_bar_bleue100/100III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ Empty_bar_bleue  (100/100)

III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ Empty
MesajKonu: Geri: III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ   III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ I_icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 6:56 pm

Kurgu ~ 24 Puan
Betimleme ~ 24 Puan
İmla Kurallarına Uygunluk ~ 18 Puan
Renklendirme
~ 7 Puan
Gerekli Uzunluk
~ 10 Puan
Akıcılık
~ 9 puan

Toplam: 92 Puan
http://vampirakademisi.roleplaylife.net

III.VLAD KARPATLARIN PRENSİ